Pravidla opalování v soláriu

1) Před opalováním odstraňte z pokožky make-up, parfémy a veškeré šperky.
2) Kosmetika pro opalování na slunci je nevhodná k opalování v soláriu.
3) Před opalováním použijte vždy k tomu určenou solární kosmetiku, která posiluje účinky opalování a současně vhodně pečuje o Vaši          pokožku.
4) Při opalování je nutné chránit si oči pomocí speciálních ochranných brýlí. Zavřená víčka Vaše oči dostatečně nechrání a může později dojít k poškození sítnice oka.
5) Během opalování není vhodné ležet nehybně, neprokrvená místa v okolí lopatek by se Vám neopálila.
6) Po opalování se několik hodin nesprchujte, aby nedošlo k přerušení procesu pigmentace.
7) Neopalujte se ve stejný den v soláriu a na slunci.
8) Délka opalování, vhodný typ solária a počet návštěv závisí na fototypu Vaší pleti. Dodržujte proto prosím doporučení zkušeného personálu.
9) Pokud jste nachlazení nebo užíváte antibiotika či jiné léky, přerušte návštěvy solária. Při dlouhodobém užívání léků se poraďte se svým    lékařem.
10) Pokud Vaše pokožka po návštěvě solária negativně reaguje (zarudnutí, svědění, pálení), informujte o tom personál provozovny. S další  návštěvou počkejte do odeznění obtíží a zkraťte dobu opalování.
11) Před návštěvou solária nikdy nekonzumujte alkoholické nápoje, vyhnete se tak nebezpečí zkolabování. V případě nevolnosti ukončete opalování tlačítkem STOP, opusťte kabinu solária a informujte personál.

 

!!! Před začátkem každého opalování si vždy celé tělo natřete ochranným krémem !!!
Zabráníte tak zbytečnému vysoušení Vaší pokožky a navíc řada výrobků obsahuje složky, které opálení ještě zesílí, takže dosáhnete výsledku rychleji a levněji.

Krémy a oleje vhodné do solárií si můžete zakoupit u nás na recepci. Nabízíme sortiment firmy Orange, Radical, Active nebo My sun.

Pokud chcete, aby bylo opálení na Vašem těle co nejvíce vidět, je vhodné na začátku kůry navštěvovat solárium každý druhý den a to nejlépe pětkrát za sebou. Poté stačí chodit do solária vždy jen jedenkrát za týden nebo jednou za čtrnáct dní, kdy jste v soláriu na maximální počet minut.

Doba opalování v soláriu je závislá na počtu návštěv. Při první návštěvě je délka opalování v obyčejném soláriu 5 minut a v turbo soláriu 3 minuty. Postupně se tento čas pozvolna zvyšuje až na maximum, což je v obyčejném soláriu 30 minut a v turbo soláriu 15 minut.
Záleží samozřejmě na fototypu Vaší pokožky a na intenzitě opálení, kterého chcete dosáhnout. V tomto Vám může pomoci náš personál.